Kim Jesteśmy?

Nasza Misja

Tego uczymy

Pokazujemy jak żyć właściwie i jak uczyć następne pokolenie, aby było zdrowe, radosne i żyło pełnią życia. Bytom to nasze miasto, więc działamy lokalnie. Jednak mamy tez oddział służby Crazy Kids w Warszawie.

Cel

Jesteśmy tutaj po to, aby ludzie mogli poznać osobiście swojego Stwórcę i będąc przez Niego zmienionymi, mogli być przykładem dla następnego pokolenia.

Narzędzia

Prowadzimy dla dzieci spotkania Crazy Kids, dla młodzieży TIA oraz Kluby Wideo dla dzieci, młodzieży a także całych rodzin.

dzieci bawią się w pociąg na peronie kolejowym

Śledź nas w mediach społecznościowych

Do czego dążymy?

W różny sposób pomagamy dzieciom, młodzieży i dorosłym odnaleźć Boga, zmienić życie na lepsze i stać się ludźmi, którzy będą mogli innych prowadzić we właściwym kierunku.

Chcemy przygotować dzieci i młodzież do dorosłego życia, aby wyrośli na dobrych ludzi i liderów dla innych.

Co jest dla nas najważniejsze?

Odważnie i zdecydowanie, czasem wbrew wszystkiemu chcemy dążyć do celów wytyczonych przez Boże Słowo.

mężczyzna z białą czapka z daszkiem uśmiecha się

Tomasz Spałek - prezes

Lubię podróże, najbardziej te zagraniczne. Na codzień uczę angielskiego oraz prowadzę szkolenia nt. naturalnych sposobów na zdrowie. Moją pasją jest praca z dziećmi i młodzieżą. Najbardziej cieszy mnie to, gdy widzę, jak Bóg zmienia człowieka, przywraca mu godność i podnosi go na właściwą pozycję. Kocham ludzi i wierzę, że każdy może się zmienić.

uśmiechnięta kobieta z uśmiechem na twarzy z czapeczką w biało-niebieskie paski

Marta Spałek - wiceprezes

Czekoladzie, batonom i żelkom nie mogę się oprzeć. Lubię też spać, spacery i grę w koszykówkę. W dzieciństwie ciągle biegałam za piłką na podwórku. Uczę angielskiego i hiszpańskiego. Bardzo lubię pracować z dziećmi i myślę, że dobrze je rozumiem. Chciałabym dać możliwość poznać Jezusa każdemu dziecku, które spotykam.