TIA

Spotkania dla młodzieży

młodzież 12-17 lat

TIA to grupa młodzieży, której pragnieniem jest dotrzeć do swojego pokolenia z Bożą miłością, aby każdy miał szansę poznać swego Stwórcę i doświadczyć niesamowitej przemiany.

Dobre życie dopiero się zaczyna

Zapraszamy na spotkania dla młodzieży, gdzie poznasz ciekawych ludzi.
Wypełnij poniższy formularz, aby dostać zaproszenie.

PRZYJDŹ NA TIA​

  E-mail


  Ile masz lat?

  Nie masz jeszcze 12 lat, więc na razie nie możesz chodzić na TIA.

  Jeśli jesteś w wieku 7-12 lat, to zapraszamy na Crazy Kids i Dziecięcy Klub Wideo.

  Zapytaj teraz jednego z Rodziców, czy mamy SMS-em zapraszać Cię na TIA i inne wydarzenia dla młodzieży. Jeśli się zgodzi, to niech zaznaczy oba pola poniżej.

  Masz więcej niż 17 lat, a TIA jest dla młodzieży 12-17 lat. Zachęcamy Cię do zostania wolontariuszem Crazy Angels , wtedy będziesz mógł pracować na spotkaniach dla dzieci i młodzieży.

  zajęcia dla nastolatków

  Młodzież jest dla nas ważna

  W stowarzyszeniu Nowe Pokolenie bardzo lubimy młodych ludzi. Młodzież jest nam wyjątkowo cenna. Są dla nas ważni, wierzymy mogą wiele wnieść w życie stowarzyszenia i mieć wpływ na otaczające nas środowisko.

  Czego możesz się spodziewać?

  Przede wszystkim staramy się stworzyć przyjemną i swobodną atmosferę, gdzie młodzież poczuje się swobodnie. W rezultacie nie będą musieli ukrywać to, kim są i poczują się bezpiecznie.

  Jaki jest cel?

  Bob Dylan śpiewał o tym, że „Musisz komuś służyć”. Chcemy, aby młodzież otrzymała dobre wzorce, żeby wiedziała, co jest w życiu ważne. Zależy nam na tym, aby wybrali dobrą drogę i stanęli po właściwej stronie, żeby służyli Temu, który ma dla nich same dobre rzeczy.

  Czego uczymy?

  Na zajęciach uczymy jak dobrze żyć, zatem wszystkiego tego, czym powinien być i co powinien robić dobry człowiek. Ogólnie uczymy właściwych postaw i zachowań. Jednocześnie przygotowujemy do lepszego życia w najbliższej i dalszej przyszłości.

  Jak to robimy?

  Wykorzystujemy wszystko to, co lubią nastolatki. Częstujemy pizzą i colą, albo hamburgerami i lodami MacFlurry i zawsze gramy w gry. Gry są nietypowe, zaskakujące i przede wszystkim dynamiczne. Wszyscy mają mnóstwo frajdy grając w nie i kibicując innym.

  Dajemy im swobodę

  Chcemy, aby rozwijali swoją kreatywność i aby mogli robić to, co uważają za zabawne. Cieszymy się z tego jak otwierają się na dobrą współpracę i gdy czują się swobodnie na spotkaniach dla młodzieży.

  Jak z tego skorzystać?

  Wypełnij formularz powyżej, a wkrótce wyślemy Ci SMS-a z zaproszeniem na najbliższe spotkanie dla młodzieży. W przypadku dzieci w wieku 7-12 lat zapisz się na Crazy Kids.

  Wspieraj młodzież

  Wyposażaj z nami młodzież wpłacając darowiznę na działania z nimi.