Crazy Kids

Spotkania dla dzieci 7-12 lat​

Zajęcia dla dzieci w Bytomiu

dzieci 7-12 lat

Masz 7-12 lat? To Crazy Kids jest dla Ciebie!
Na spotkaniach gramy w gry dla dzieci, zdobywamy nagrody, losujemy GŁÓWNĄ NAGRODĘ i w ogóle jest świetnie.
Przyjdź na kolejne spotkanie!
Nie masz zaproszenia? Wypełnij poniższy formularz.

ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA CRAZY KIDS​

  DANE DZIECKA

  Ile Twoje dziecko ma lat?


  DANE RODZICA

  Twoje dziecko nie ma jeszcze 7 lat, więc na razie nie może chodzić na Crazy Kids. Kiedy skończy 7 lat, to wtedy zaczniemy je zapraszać na spotkania dla dzieci.

  Twoje dziecko ma więcej niż 12 lat, a Crazy Kids jest dla dzieci 7-12 lat. Zapraszamy serdecznie na spotkania młodzieżowe TIA dla wieku 12-17 lat.

  Zachęcamy także do zostania wolontariuszem Crazy Angel , Wolontariusze mogą pracować i pomagać na spotkaniach dla dzieci.

  Co to jest Crazy Kids?

  W skrócie

  Crazy Kids to główne narzędzie Nowego Pokolenia. Przez spotkania Crazy Kids wzmacniamy poczucie wartości dzieci. Pomagamy dzieciom zrozumieć jak właściwie postępować i według jakich zasad żyć, aby mogli przejść przez życie zwycięsko. Pokazujemy dzieciom czym jest odwaga, odpowiedzialność, szacunek i dobroć. Dajemy im radość i edukację z dobrymi wartościami. Wskazujemy drogę, którą powinien każdy człowiek podążać.

  Tylko dla dzieci?

  Crazy Kids to zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat. Jednak godnym uwagi jest fakt, że także rodzice dzieci chętnie w nich uczestniczą jako wolni słuchacze. Podczas, gdy dzieci zajęte są swoim spotkaniem, to ich rodzice z zaciekawieniem przyglądają się temu, co się dzieje uważnie się wsłuchując.

  Rodzice mocno zaangażowani

  W rezultacie zarówno dzieci jak ich rodzice wiele wynoszą z tych spotkań. Jeśli więc nie byłeś na takim spotkaniu, to bez wątpienia i bez względu na wiek powinieneś przyjść i zobaczyć.

  Skąd się to wzięło?

  Jak to się wszystko zaczęło? Dawno dawno temu przyjechała do nas Janine z Anglii z największej na świecie służby wśród dzieci Metro World Child. Zrobiła 2-dniowe szkolenie i … no właśnie, nie byliśmy w stanie się powstrzymać. Wiedzieliśmy, że chcemy to robić dla dzieci tutaj w Bytomiu.

  A co jeśli mam już 12 lat?

  Jeśli masz 12 lat, to także zapraszamy na młodzieżowe spotkania TIA. Podobnie jak na spotkaniach Crazy Kids na TIA zagrasz w zaskakujące gry dla dzieci, zdobędziesz nagrody, a przede wszystkim poczujesz się bardziej dorosły. 😀

  Jak wyglądają Lekcje Życiowe?

  Na filmiku na naszym kanale na YouTube możesz posłuchać przykładowej lekcji życiowej, które są ważnym aspektem każdego spotkania. Choć ta lekcja nagrana jest online, to bez wątpienia przedstawia historię w taki sam sposób, jak te na żywo na spotkaniu.

  Ty też możesz się zaangażować

  Po latach doświadczeń, jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do działania niż na początku. Teraz chcemy coraz więcej i częściej robić spotkania dla dzieci. Ze względu na fakt ogromnej potrzeby takich spotkań, potrzebujemy zaangażowanych osób do pracy. Jeśli tylko chciałbyś spróbować, to zachęcamy do przyłączenia się do drużyny wolontariuszy Crazy Angels.

  Daj dzieciom nadzieję

  Zmieniaj z nami przyszłość dzieci przekazując
  1,5% podatku na Nowe Pokolenie.