Crazy Kids

Spotkania dla dzieci 7-12 lat

Zajęcia dla dzieci w Bytomiu

dzieci 7-12 lat

Masz 7-12 lat? To Crazy Kids jest dla Ciebie!
Na każdym spotkaniu gramy w gry, zdobywamy nagrody, losujemy GŁÓWNĄ NAGRODĘ i w ogóle jest świetnie.
Przyjdź na kolejne spotkanie!
Nie masz zaproszenia? Wypełnij poniższy formularz.

ZAPISZ SIĘ NA CRAZY KIDS​

  E-mail

  Ile masz lat?
  Nie masz jeszcze 7 lat, więc na razie nie możesz chodzić na Crazy Kids.

  Zapytaj teraz jednego z Rodziców, czy mamy zaprosić Cię SMS-em na Crazy Kids i inne wydarzenia dla dzieci, gdy już skończysz 7 lat. Jeśli się zgodzi, to niech zaznaczy oba pola poniżej.

  Zapytaj teraz jednego z Rodziców, czy będziesz mógł chodzić na Crazy Kids. Jeśli się zgodzi, to niech zaznaczy oba pola poniżej.
  Masz więcej niż 12 lat, a Crazy Kids jest dla dzieci 7-12 lat. Zapraszamy Cię serdecznie na spotkania młodzieżowe TIA oraz zachęcamy do zostania wolontariuszem Crazy Angel , Wtedy będziesz mógł pracować i pomagać na spotkaniach dla dzieci.

  Co to jest Crazy Kids?

  Tylko dla dzieci?

  Crazy Kids to zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat. Jednak godnym uwagi jest fakt, że także rodzice dzieci chętnie w nich uczestniczą jako wolni słuchacze. Podczas, gdy dzieci zajęte są swoim spotkaniem, to ich rodzice z zaciekawieniem przyglądają się temu, co się dzieje uważnie się wsłuchując.

  Rodzice mocno zaangażowani

  W rezultacie zarówno dzieci jak ich rodzice wiele wynoszą z tych spotkań. Jeśli więc nie byłeś na takim spotkaniu, to bez wątpienia i bez względu na wiek powinieneś spróbować.

  Skąd się to wzięło?

  Jak to się wszystko zaczęło? Dawno dawno temu przyjechała do nas Janine z Anglii z największej na świecie służby wśród dzieci Metro World Child. Zrobiła 2-dniowe szkolenie i … no właśnie, nie byliśmy w stanie się powstrzymać. Wiedzieliśmy, że chcemy to robić dla dzieci tutaj w Bytomiu.

  Jak wyglądają Lekcje Życiowe?

  Na powyższym filmiku możesz posłuchać lekcji życiowej, która jest ważnym aspektem każdego spotkania. Choć ta lekcja nagrana jest online to bez wątpienia przedstawia historię w taki sam sposób jak na żywo na spotkaniu.

  A co jeśli mam już 12 lat?

  Jeśli masz 12 lat, to także zapraszamy na młodzieżowe spotkania TIA. Podobnie jak na spotkaniach Crazy Kids na TIA zagrasz w zaskakujące gry, zdobędziesz nagrody, a przede wszystkim poczujesz się bardziej dorosły. 😀

  Ty też możesz się zaangażować

  Po latach doświadczeń, jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani niż na początku. Teraz chcemy coraz więcej i częściej robić spotkania dla dzieci. Ze względu na fakt ogromnej potrzeby takich spotkań potrzebujemy coraz więcej zaangażowanych osób do pracy. Jeśli tylko chciałbyś spróbować, to zachęcamy do przyłączenia się do drużyny Crazy Angels, czyli zostanie wolontariuszem.

  Daj dzieciom nadzieję

  Zmieniaj z nami przyszłość dzieci przekazując swój
  1% na Nowe Pokolenie.