Zajęcia plastyczne

Dzieci i młodzież rozwijają swoje zdolności manualne i kreatywność

dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy na kreatywne zajęcia plastyczne. 
Chcesz otrzymać zaproszenie?
Wypełnij poniższy formularz.
Stosujemy różne techniki manualne:
  • kalkografię;
  • metodę kumihimo;
  • decoupage;
  • origami;
  • i inne.

Zapisz się na zjęcia plastyczne

  E-mail


  Ile masz lat?
  Nie masz jeszcze 7 lat, więc na razie nie możesz chodzić na zajęcia plastyczne.

  Zapytaj teraz jednego z Rodziców, czy mamy zapraszać Cię SMS-em na zajęcia plastyczne i inne wydarzenia dla dzieci, gdy już skończysz 7 lat. Jeśli się zgodzi, to niech zaznaczy oba pola poniżej.

  Zapytaj teraz jednego z Rodziców, czy mamy SMS-em zapraszać Cię na zajęcia plastyczne i inne wydarzenia dla dzieci. Jeśli się zgodzi, to niech zaznaczy oba pola poniżej.

  Zapytaj teraz jednego z Rodziców, czy mamy SMS-em zapraszać Cię na zajęcia plastyczne i inne wydarzenia dla dzieci i młodzieży. Jeśli się zgodzi, to niech zaznaczy oba pola poniżej.

  Zapytaj teraz jednego z Rodziców, czy mamy SMS-em zapraszać Cię na zajęcia plastyczne i inne wydarzenia dla młodzieży. Jeśli się zgodzi, to niech zaznaczy oba pola poniżej.

  Kilka słów o zajęciach plastycznych

  Dla kogo są zajęcia plastyczne?

  Zajęcia plastyczne są przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat. Jednak ze względu na specyfikę zajęć zakres wiekowy na poszczególne zajęcia może być inny. Za każdym razem podajemy wiek dla którego zajęcia plastyczne są przystosowane.

  Co to daje dzieciom?

  Dziecko, tworząc prace plastyczne, rozwija własną wyobraźnię, pomysłowość. Dotykanie, przyklejanie, nadawanie formy, sprawia dzieciom ogromną radość. Wykonane prace pozwalają na wyrażanie swoich uczuć i komunikowanie się z otoczeniem.

  Kreatywność

  Dzieciństwo to najlepszy okres na to, aby wyćwiczyć w sobie zdolności twórcze. W pracy zawodowej najbardziej promowani są ludzie kreaktywni i pomysłowi, zdolni do twórczego podejścia w rozwiązywaniu problemów.

  Rozwój

  Zajęcia plastyczne w dużej mierze rozwijają zdolności manualne. Kształtują też charakter dziecka, cierpliwość i koncentrację. Dodatkowo, praca w grupie uczy współpracy i zachowań prospołecznych.

  Poczęstunek i gry

  Oprócz robótek, które są centralnym elementem każdego klubu, serwujemy filmowy poczęstunek, czyli popcorn, colę i inne przekąski. Zawsze jest przygotowany quiz z nagrodami, a ponadto ciekawe gry. Dodatkowo dzięki firmie 

  Stymulowanie wyobraźni

  Dzięki zajęciom plastycznym dzieci i młodzież rozwijają swoją wyobraźnię i kreatywne myślenie. „Twórczość to świat wyobraźni, a nie rozsądku i kalkulacji”. (Lam 1977)

  Wpływ na dorosłe życie

  W dorosłym świecie zawodowym wymagane jest bycie kreatywnym. Może to się wydawać dziwne, ale okres dzieciństwa ma ogromny wpływ na to, czy dorosły człowiek będzie odnosił sukces, czy nie. Gdy dajesz dziecku farbki lub bibułę, to dbasz o jego przyszłe sukcesy.

  Skorzystaj także z 👇

  Zajęcia plastyczne to tylko jedna z części wszystkiego, co robimy dla lokalnych ludków. Dla dzieci prowadzimy Crazy Kids, dla młodzieży TIA, ponadto dla miłośników tańca i śpiewu dziecięcy zespół wokalno-taneczny Crazy Kids Worship lub Kluby Wideo.

  Serdecznie zapraszamy na cokolwiek masz ochotę tym bardziej, że wszystkie te zajęcia prowadzone są bezpłatnie.

  Przekaż 1% naszej organizacji

  Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.