Co robimy?

Wszystko dla dzieci i młodzieży

Dla dzieci

Crazy Kids

Edukacyjne spotkania dla dzieci 7-12 lat
Gry, nagrody, nauczanie.

Dziecięcy Klub Wideo

Zobacz dobry film przy popcornie i coli. Zaskakujące gry i mnóstwo nagród.

Crazy Kids Worship

Dziecięcy zespół wokalno-taneczny. Nauczysz się śpiewać i tańczyć

Drama Kids

Dziecięca grupa pantomimy. Nauczysz się grać na scenie bez słów.

Zajęcia plastyczne

Dzieci i młodzież rozwijają swoje zdolności manualne i kreatywność

Dla młodzieży

TIA - Teens In Action

Spotkania dla młodzieży 12-17 lat. Zaskakujące gry, poczęstunek, dobrze spędzony czas ze znajomymi.

Młodzieżowy Klub WIdeo

Zobacz dobry film przy popcornie i coli. Zagraj w quiz i wygraj nagrody.

Notka dla Rodziców

Edukacja dla dzieci i młodzieży - inaczej

Czego uczymy?

Na zajęciach uczymy jak dobrze żyć, zatem wszystkiego tego, czym powinien być i co powinien robić dobry człowiek. Uczymy właściwych zachowań i postaw. Przygotowujemy do lepszego życia teraz i w przyszłości.

Jak to robimy?

Wykorzystujemy wszystko to, co lubią. Dla przykładu gramy w gry. Gry są nietypowe, zaskakujące i przede wszystkim atrakcyjne i dynamiczne. Wydaje się, że wszystko przebiega w wiekim chaosie, a jednak są one bardzo dobrze zaplanowane, przemyślane i bezpieczne. Niemniej jednak wszyscy mają mnóstwo frajdy grając w nie i kibicując innym.

Jaki jest cel?

Dalecy jesteśmy od tego, żeby myśleć, że wykształcenie i wiedza są najważniejszymi elementami, które czynią człowieka dobrym. Śpiewał o tym niegdyś Lady Pank w kawałku „Mniej niż zero”. Istotnym jest charakter, jego postawy i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach życiowych.

Czy gry uczą?

To dobre pytanie. Istotnie grając w gry można się nauczyć i to wiele.

Podczas gier w drużynach uczą się pracy zespołowej. Podobnie uczą się tego, że nie można zdobyć czegoś, jeśli się nie pracuje z zaangażowaniem – mowa tu o zdobyciu nagrody. Dzieci, które kibicują, z pewnością uczą się wspierać swoich rówieśników.

Co osiągamy przez gry?

Niezależnie od tego, czy dzieci grają w grę, czy też kibicują grającym to w rezultacie każdy się czegoś uczy. Drużyna przegrana uczy się tego, że „mogli więcej zrobić”, żeby wygrać i że następnym razem „dadzą z siebie wszystko”. Reasumując każde dziecko podczas gry uczy się czegoś dobrego.

Do czego przygotowujemy?

Przygotowujemy dzieci i młodzież do tego, aby stali się dobrymi matkami i ojcami. Wyposażamy ich w takie narzędzia, żeby nowe pokolenie miało dobrych liderów.

Uczymy szacunku

Przede wszystkim uczymy szacunku do Rodziców i innych osób. To dlatego, że coraz mniej zauważa się go wśród dzieci.

Wytrwałość, miłość i akceptacja

Niewątpliwie dzieci na spotkaniach Nowego Pokolenia uczą się zaradności i niepoddawania się. Ważnym aspektem uczenia jest także miłość do samego siebie i akceptacja siebie i dzieci i młodzieży ze swojego otoczenia. 

Jak z tego skorzystać?

Żeby skorzystać z zajęć wystarczy, że wypełnisz jeden z formularzy. Potem zaczniemy Cię informować o tym, co robimy dla dzieci i młodzieży w Twojej okolicy. W przypadku dzieci w wieku 7-12 lat kliknij na Crazy Kids. Natomiast dla młodzieży w wieku 12-17 lat zapraszamy do formularza TIA.

Przekaż na 1,5% na pracę z dziećmi!