Crazy Angels

Zostań wolontariuszem

Stanisław Sojka

Crazy Angels jest dla Ciebie

Do czego Bóg Cię powołuje?

Świadomy wybór

To będzie jedna z lepszych decyzji w Twoim życiu. Wolontariat w drużynie Crazy Angels to coś więcej niż dobry pomysł lub nowatorska koncepcja – to świadomy wybór, aby z pasją poświęcić swoje życie dla Boga. 

Jest to przyjęcie szczególnego zadania od Boga, w które warto się zaangażować całym sobą. Po co masz się zastanawiać nad tym, co robić dalej? Podejmij ten krok i zacznij żyć dla Niego i innych, którzy cię potrzebują.

Wypełnij poniższy formularz, przyjdź na spotkanie i sam zobacz jak to jest.

Dziewczyny siedzą i uśmiechają się
Tłum dzieci siedzący na krzesłach z wyciągniętymi palcami do góry

Zgłoś się do Crazy Angels

  Ile masz lat?

  Miło nam, że chcesz przyłączyć się do Crazy Angels i pracować w Nowym Pokoleniu. Niestety będziesz mógł zacząć dopiero w wieku 12 lat. Mamy jednak dla Ciebie wiele innych zajęć w których możesz wziąć udział.
  Zachęcamy do:
  - dołączenia się do zespołu Crazy Kids Worship;
  - przyjścia na spotkanie Crazy Kids;
  - przyjścia na Dziecięcy Klub Wideo.
  Poproś teraz jednego z Rodziców o zgodę na Twoją pracę w Nowym Pokoleniu. Jeśli się zgodzi, to niech zaznaczy oba pola poniżej.

  Dlaczego Crazy Angels?

  Super doświadczenie

  Bycie wolontariuszem to zapewne jedno z najlepszych doświadczeń jakie może spotykać Cię w życiu.

  Crazy Angels - dwie dziewczyny uśmiechają się i wyciągają palce

  W co chcesz się zaangażować?

  W Nowym Pokoleniu dzieje się wiele. Oprócz klasycznego Crazy Kids prowadzimy Kluby Wideo dla dzieci, młodzieży a także całych rodzin. Mamy także spotkania dla młodzieży TIA, próby dziecięcego zespołu Crazy Kids Worship i wiele innych. Ponadto podczas wakacji prowadzimy uwielbiane przez wszystkich Wakacyjne Wędrówki.

  Co możesz robić?

  Tak naprawdę rzeczy, które można robić jest mnóstwo. Od sprzątania do szefowania. Na przykład możesz zająć się fotografowaniem lub filmowaniem spotkań. Także rekwizytami lub pracować w kuchni. Ponadto uczyć grać na instrumentach, śpiewu oraz tańca. Nawet pisać artykuły lub scenariusze i wiele innych rzeczy.

  Satysfakcja

  Wiedząc, że robisz coś dla innych, to wiesz, że tym ulepszasz świat. Dajesz innym siebie, swój czas i swoją energię i przez to masz pewność, że Bóg jest z Ciebie zadowolony. To bez wątpienia musi być niesamowity stan.

  To niesamowite uczucie

  Wyobraź sobie, że już jesteś na spotkaniu Crazy Kids, ciężko pracujesz, żeby wszystko się udało, żeby wszystko wypadło jak najlepiej. A potem… to już tylko satysfakcja. 

  Crazy Angels - Bless wyciąga ręce do góry z zadowoleniem

  Jesteś potrzebny w drużynie Crazy Angels!

  Czy będziesz się nadawał? Oczywiście. Jedno jest pewne – cokolwiek potrafisz, to na pewno się przyda do pracy w stowarzyszeniu. Pamiętaj więc – Potrzebujemy właśnie Ciebie!

  Crazy Angels pracują w barku podają popcorn i serwują napoje
  Crazy Angels - zadowoleni wolontariusze
  tome-zuzia-vanessa