Drama Kids

Dziecięca grupa pantomimy

dla dzieci

Lubisz scenę i dobrą zabawę? To miejsce jest dla Ciebie.

Na próbach nauczysz się:

 • pantomimy francuskiej;
 • clowningu;
 • pracy na scenie.
Chcesz przyjść na próbę? Wypełnij poniższy formularz.

  E-mail


  Ile masz lat?
  Nie masz jeszcze 7 lat, więc na razie nie możesz chodzić na próby pantomimy Drama.

  Zapytaj teraz jednego z Rodziców, czy mamy zapraszać Cię SMS-em na próby pantomimy Drama i inne wydarzenia dla dzieci, gdy już skończysz 7 lat. Jeśli się zgodzi, to niech zaznaczy oba pola poniżej.

  Zapytaj teraz jednego z Rodziców, czy mamy SMS-em zapraszać Cię na próby pantomimy Drama i inne wydarzenia dla dzieci. Jeśli się zgodzi, to niech zaznaczy oba pola poniżej.

  Zapytaj teraz jednego z Rodziców, czy mamy SMS-em zapraszać Cię na próby pantomimy Drama i inne wydarzenia dla młodzieży. Jeśli się zgodzi, to niech zaznaczy oba pola poniżej.

  Zapytaj teraz jednego z Rodziców, czy mamy SMS-em zapraszać Cię na próby pantomimy Drama i inne wydarzenia dla młodzieży. Jeśli się zgodzi, to niech zaznaczy oba pola poniżej.

  Kilka słów o Dramie Kids

  Dla kogo?

  Grupa pantomimy Drama Kids niesie dobre przesłanie dla społeczności lokalnej oraz odbiorców online. W próbach mogą brać dzieci już od 7 roku życia.

  Zamierzamy prowadzić 3 osobne grupy: dziecięcą, młodzieżową i dla dorosłych.

  Dlaczego pantomima?

  Pantomima rozwija wyobraźnię i umiejętność naśladowania innych osób. Dziecko dzięki pantomimie lepiej poznaje możliwości swojego ciała i uczy się wyrażania emocji i uczuć.

  Pantomima wywiera duży wpływ na kształtowanie charakteru i osobowości dzieci, wyostrza zmysł obserwacji oraz rozładowuje nagromadzone emocje. Jest jednym z efektywnych środków wychowania wszechstronnego, daje możliwość wspólnego działania, wspólnej radości z osiągniętego celu.

  Pantomima także kształtuje uczucia, przyswaja właściwe postawy moralne, a także uczy dziecko cieszyć się i smucić, dostrzegać dobro i zło.

  Ponadto pantomima pobudza kreatywność, uczy relacji społecznych, pomaga nieśmiałym odnaleźć się w grupie i podejmować aktywności wśród innych.

  Jakie niesiemy przesłanie?

  Przedstawienia grupy Drama Kids skupiają się na życiu codziennym i dokonywaniu właściwych wyborów, które będą miały wpływ na naszą przyszłość.

  Celem jest, aby odbiorcy mogli utożsamić się z postaciami scenki i odnieść przesłanie do swojego życia.

  Jak to się zaczęło?

  Na początku lat 90-tych przyjechała do nas grupa aktorów ze szkoły dramy z Finlandii i poprowadziła warsztaty pantomimy w Bytomiu. Od tego momentu zaczęliśmy wystawiać przedstawienia na ulicach Bytomia oraz prowadzić zajęcia z pantomimy w domach dziecka w Bytomiu.

  Chcę przyjść - co mam zrobić?

  Jeśli chcesz przyjść na próbę Dramy Kids to wypełnij powyższy formularz. Wtedy wyślemy Ci SMS-em zaproszenie na najbliższą próbę. Wstęp jest całkowicie bezpłatny.

  Czy można przyjść ze znajomym?

  Oczywiście, że można. Najlepiej byłoby, gdyby znajomy też wypełnił formularz, wtedy także dostanie od nas osobiste zaproszenie.

  Skorzystaj także z ...

  Drama to tylko jedna z części wszystkiego, co robimy dla lokalnych ludków. Dla dzieci prowadzimy Crazy Kids, dla młodzieży TIA, ponadto dla miłośników tańca i śpiewu dziecięcy zespół wokalno-taneczny Crazy Kids Worship. Możesz także skorzystać z Klubów Wideo, gdzie zobaczysz inspirujący film, możesz zagrać w gry, a także poczęstujemy Cię domowym popcornem i napojem.

  Serdecznie zapraszamy na cokolwiek masz ochotę tym bardziej, że wszystkie to wydarzenia prowadzone są bezpłatnie.

  Daj dzieciom nadzieję

  Zmieniaj z nami przyszłość dzieci przekazując
  1,5% podatku na Nowe Pokolenie.