Drama Kids

Dziecięca grupa pantomimy

dla dzieci

Lubisz scenę i dobrą zabawę? To miejsce jest dla Ciebie.

Na próbach nauczysz się:

 • pantomimy francuskiej;
 • clowningu;
 • pracy na scenie.
Chcesz przyjść na próbę? Wypełnij poniższy formularz.

  E-mail


  Ile masz lat?

  Nie masz jeszcze 7 lat, więc na razie nie możesz chodzić na próby pantomimy Drama.

  Zapytaj teraz jednego z Rodziców, czy mamy zapraszać Cię SMS-em na próby pantomimy Drama i inne wydarzenia dla dzieci, gdy już skończysz 7 lat. Jeśli się zgodzi, to niech zaznaczy oba pola poniżej.

  Zapytaj teraz jednego z Rodziców, czy mamy SMS-em zapraszać Cię na próby pantomimy Drama i inne wydarzenia dla dzieci. Jeśli się zgodzi, to niech zaznaczy oba pola poniżej.

  Zapytaj teraz jednego z Rodziców, czy mamy SMS-em zapraszać Cię na próby pantomimy Drama i inne wydarzenia dla młodzieży. Jeśli się zgodzi, to niech zaznaczy oba pola poniżej.

  Zapytaj teraz jednego z Rodziców, czy mamy SMS-em zapraszać Cię na próby pantomimy Drama i inne wydarzenia dla młodzieży. Jeśli się zgodzi, to niech zaznaczy oba pola poniżej.

  Kilka słów o Dramie Kids

  Dla kogo?

  Grupa pantomimy Drama Kids niesie dobre przesłanie dla społeczności lokalnej oraz odbiorców online. W próbach mogą brać dzieci już od 7 roku życia.

  Zamierzamy prowadzić 3 osobne grupy: dziecięcą, młodzieżową i dla dorosłych.

  Dlaczego pantomima?

  Pantomima rozwija wyobraźnię i umiejętność naśladowania innych osób. Dziecko dzięki pantomimie lepiej poznaje możliwości swojego ciała i uczy się wyrażania emocji i uczuć.

  Pantomima wywiera duży wpływ na kształtowanie charakteru i osobowości dzieci, wyostrza zmysł obserwacji oraz rozładowuje nagromadzone emocje. Jest jednym z efektywnych środków wychowania wszechstronnego, daje możliwość wspólnego działania, wspólnej radości z osiągniętego celu.

  Pantomima także kształtuje uczucia, przyswaja właściwe postawy moralne, a także uczy dziecko cieszyć się i smucić, dostrzegać dobro i zło.

  Ponadto pantomima pobudza kreatywność, uczy relacji społecznych, pomaga nieśmiałym odnaleźć się w grupie i podejmować aktywności wśród innych.

  Jakie niesiemy przesłanie?

  Przedstawienia grupy Drama Kids skupiają się na życiu codziennym i dokonywaniu właściwych wyborów, które będą miały wpływ na naszą przyszłość.

  Celem jest, aby odbiorcy mogli utożsamić się z postaciami scenki i odnieść przesłanie do swojego życia.

  Chcę przyjść - co mam zrobić?

  Jeśli chcesz przyjść na próbę Dramy Kids to wypełnij powyższy formularz. Wtedy wyślemy Ci SMS-em zaproszenie na najbliższą próbę. Wstęp jest całkowicie bezpłatny.

  Jak to się zaczęło?

  Na początku lat 90-tych przyjechała do nas grupa aktorów ze szkoły dramy z Finlandii i poprowadziła warsztaty pantomimy w Bytomiu. Od tego momentu zaczęliśmy wystawiać przedstawienia na ulicach Bytomia oraz prowadzić zajęcia z pantomimy w domach dziecka w Bytomiu.

  Czy można przyjść ze znajomym?

  Oczywiście, że można. Najlepiej byłoby, gdyby znajomy też wypełnił formularz, wtedy także dostanie od nas osobiste zaproszenie.

  Skorzystaj także z ...

  Drama to tylko jedna z części wszystkiego, co robimy dla lokalnych ludków. Dla dzieci prowadzimy Crazy Kids, dla młodzieży TIA, ponadto dla miłośników tańca i śpiewu dziecięcy zespół wokalno-taneczny Crazy Kids Worship. Możesz także skorzystać z Klubów Wideo, gdzie zobaczysz inspirujący film, możesz zagrać w gry, a także poczęstujemy Cię domowym popcornem i napojem.

  Serdecznie zapraszamy na cokolwiek masz ochotę tym bardziej, że wszystkie to wydarzenia prowadzone są bezpłatnie.

  Daj dzieciom nadzieję

  Zmieniaj z nami przyszłość dzieci przekazując
  1,5% podatku na Nowe Pokolenie.