Kluby Wideo

Filmy dla dzieci i młodzieży, poczęstunek, quiz i gry

dla dzieci i młodzieży

Lubisz dobry film i dobrą zabawę? 
To miejsce jest dla Ciebie.
Chcesz otrzymać zaproszenie?
Wypełnij poniższy formularz.
Prowadzimy:
  • Dziecięcy Klub Wideo – dzieci 7-12 lat
  • Młodzieżowy Klub Wideo – młodzież 12-17 lat

Zapisz swoje dziecko na Klub Wideo

  DANE DZIECKA


  Ile dziecko ma lat?
  DANE RODZICA

  E-mail

  Twoje dziecko nie ma jeszcze 7 lat, więc na razie nie może chodzić na Kluby Wideo. Kiedy już skończy 7 lat, to wtedy zaczniemy je zapraszać na spotkania dla dzieci.

  Kilka słów o Klubach Wideo

  Dla kogo są Kluby Wideo

  Kluby Wideo to  filmy z dobrym przesłaniem, mnóstwem humoru i atmosferą. Prowadzimy 3 osobne kluby dla różnych grup wiekowych, a mianowicie dla dzieci w wieku 7-12 lat oraz dla młodzieży 12-17 lat.

  Jakie filmy można zobaczyć?

  Film, który puszczamy jest zawsze niespodzianką. Często są to filmy nietypowe, które zazwyczaj nie pojawiają się w telewizji, ani nie można ich zobaczyć w kinie. Filmy niosą ze sobą wiele pozytywnego przesłania. Z doświadczenia widzimy, że filmy często przemawiają do serc bardziej niż „prawienie kazań”. Zatem efekty są silniejsze, a co za tym idzie zmiana sposobu myślenia oraz ukierunkowanie na właściwą drogę.

  Od tego wszystko zaczęliśmy

  Pod koniec lat 90-tych zaczęliśmy organizować domowe kluby wideo, a więc to one były pierwszą rzeczą, którą organizowaliśmy. Chcieliśmy docierać do młodzieży i dorosłych z dobrym poselstwem, co więcej widzieliśmy, że one świetnie wpływają na odbiorców. W takiej atmosferze łatwo nawiązuje się z nimi relacje, więc od tego czasu powstały 3 różne kluby i teraz prowadzimy Dziecięce, Młodzieżowe i Rodzinne Kluby Wideo.

  Kluby Wideo to nie tylko filmy

  Oprócz filmów, które są centralnym elementem każdego klubu, serwujemy filmowy poczęstunek, czyli popcorn, colę i inne przekąski. Zawsze jest przygotowany quiz z nagrodami, a ponadto ciekawe gry. Dodatkowo dzięki firmie 

  Filmy także w plenerze

  Dzięki uprzejmości Fundacji Głos Ewangelii w okresie wiosenno-jesiennym puszczamy filmy na Rynku w Bytomiu m.in. z serii „Głupi Mądry Film”, które cieszą się dużym zainteresowaniem i oglądalnością.

  Chcę przyjść - co mam zrobić?

  Jeśli chcesz przyjść na jeden z Klubów Wideo, to nic prostrzego, wystarczy, że wypełnisz powyższy formularz. Po jego wysłaniu przed najbliższym Klubem Wideo wyślemy Ci zaproszenie SMS-em. Wstęp jest całkowicie bezpłatny.

  Czy można przyjść ze znajomym?

  Oczywiście, że można. Najlepiej byłoby, gdyby znajomy też wypełnił formularz, wtedy także dostanie od nas osobiste zaproszenie, ale nie jest to konieczne.

  Skorzystaj także z ...

  Kluby Wideo to tylko jedna z części wszystkiego, co robimy dla lokalnych ludków. Dla dzieci prowadzimy Crazy Kids, dla młodzieży TIA, ponadto dla miłośników tańca i śpiewu dziecięcy zespół wokalno-taneczny Crazy Kids Worship. Serdecznie zapraszamy na cokolwiek masz ochotę tym bardziej, że wszystkie to wydarzenia prowadzone są bezpłatnie.

  Daj dzieciom nadzieję

  Zmieniaj z nami przyszłość dzieci przekazując 1,5% podatku na Nowe Pokolenie.