Crazy Kids Worship

Dziecięcy zespół wokalno-taneczny

Przyjdź na próbę

Crazy Kids Worship
Crazy Kids Worship logo

Masz 7 lat lub więcej? Lubisz śpiewać? Lubisz tańczyć? Dołącz do dziecięcego zespołu wokalno-tanecznego CRAZY KIDS WORSHIP.

ZAPISZ SIĘ

  E-mail


  Ile masz lat?


  Zapytaj teraz jednego z Rodziców, czy mamy SMS-em zapraszać Cię na próby zespołu Crazy Kids Worship i inne wydarzenia dla dzieci. Jeśli się zgodzi, to niech zaznaczy oba pola poniżej.

  Dziecięcy zespół wokalno-taneczny
  Crazy Kids Worship

  Dla kogo i gdzie?

  Zespół tworzą głównie dzieci, ale także młodzież i dorośli. Próby zespołu mamy co tydzień w Bytomiu.

  Gdzie gramy i tańczymy?

  Przede wszystkim występujemy podczas spotkań dla dzieci Crazy Kids, ale także na koncertach w domach dziecka i na wyjazdach misyjnych. Możesz zobaczyć kilka filmików na naszym kanale YouTube.

  Co robimy na próbach?

  Na próbach zespołu uczymy się rytmiki, emisji głosu a także elementów scenicznych. Oprócz tego uczymy się tańczyć, śpiewać i grać na instrumentach muzycznych.

  Ile to kosztuje?

  Jak większość zajęć te także są bezpłatne. Rodzice nie ponoszą żadnych kosztów.

  Czego się nauczysz?

  Jeśli potrafisz śpiewać to świetnie. Jeśli nie, to nauczysz się u nas. Ponadto możesz się u nas nauczyć grać na instrumencie. Równocześnie ze śpiewem uczymy dzieci tańca i aranżacji do piosenek, które później wystawiamy na scenie.

  Nie czekaj

  Nie zastanawiaj się, tylko zgłoś się wypełniając powyższy formularz i spróbuj. Zobaczysz, że Ci się spodoba.

  A co potem?

  Po wypełnieniu formularza wyślemy Ci SMS-a z zaproszeniem na najbliższą próbę. Przyjdziesz na próbę i Twoja muzyczna przygoda z nami się rozpocznie.