TOUR


Wyjazd do Krakowa na
Koncert z Przesłaniem

Dlaczego warto?

To może być Twoim życiowym doświadczeniem

Oprócz doświadczenia dobrej muzyki wykonanej na żywo przez wykonawców o światowym zasięgu usłyszysz Franklina Grahama, który przyjeżdża ze Stanów Zjednoczonych, aby podzielić się cennym przesłaniem dla Polaków.

Wystąpią


wybitni artyści
o międzynarodowej renomie

„Dla mnie muzyka jest zawsze moim pierwszym sposobem na kreatywność” – wyjaśnia. „Zawsze, aż do końca świata, muzyka będzie najpotężniejszym językiem, jaki istnieje. Może zmienić twoje życie na każdym poziomie, nie tylko duchowym. Może pomóc ludziom zrozumieć dlaczego tu są. To właśnie robię przy milionie świateł.”

O swoim pierwszym nagranym albumie Taya powiedziała: „To był mój pierwszy album. Wołałam do Boga o jedno słowo. A słowo, które do mnie powiedział, było miodem. W tym projekcie i tym albumie wszystkie piosenki mają być słodkie. Mają być smaczne i łatwostrawne.”

Co jest zawarte?

Nie martwisz się żadnymi kosztami

Zapewniamy bezpłatny przejazd z Bytomia do Krakowa i z powrotem oraz wstęp na całą imprezę.

sobota
13 kwietnia 2024

 

Zapisz się

ZGŁOSZENIE NA WYCIECZKĘ DO KRAKOWA 13.04.2024 DO TAURON ARENY

  DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

  Kogo zgłaszasz?

  DANE OSOBY ZGŁASZANEJ Z MOJEJ RODZINY
  POTRZEBA JEST OGROMNA

  Często zadawane pytania (FAQ)

  Cała impreza opłacona jest przez Organizatora. Przejazd z Bytomia do Krakowa, wstęp na całą imprezę i powrót są opłacone. Jedynie co, to musisz zaopatrzyć się w suchy prowiant na drogę: picie i coś do przekąszenia.

  Zgłoszenia musi dokonać osoba dorosła wypełniając formularz na tej stronie poniżej.

  Możesz zapisać się sam lub zgłosić całą swoją rodzinę. Pamiętaj, że dla każdej osoby należy wypełnić formularz osobno.

  Jeśli zgłosisz się na wyjazd, a z jakiegoś powodu nie będziesz mógł pojechać, to koniecznie powiadom nas o tym SMS-em na numer 507 237 007.

  Mamy ograniczoną liczbę miejsc w autokarze. Po wysłaniu do nas zgłoszenia otrzymasz SMS-a z prośbą o potwierdzenie uczestnictwa. Koniecznie potwierdź je od razu, aby zapewnić sobie miejsce w autokarze i na imprezie.

  Po otrzymaniu SMS-a odpisz nam od razu, aby dokończyć rezerwacji. Jeśli jednak nie potwierdzisz swojej rezerwacji SMS-em, to rezerwacja nie będzie dokonana, a Twoje miejsce zostanie przydzielone kolejnej osobie zgłaszającej się do nas.

  Jeśli masz jakieś pytania to możesz do nas zadzwonić na tel. 507 237 007 lub napisać e-maila na adres kontakt@nowepokolenie.org.pl.

  Miejsce

  TAURON Arena Kraków

  Obiekt może pomieścić aż 22.000 osób

  Tauron Arena

  Godne uwagi jest to, że TAURON Arena Kraków jest największą w Polsce i jedną z najnowocześniejszych na świecie halą widowiskowo-sportową, którą każdego roku odwiedzają setki tysięcy gości.

  Organizator lokalny

  Stowarzyszenie Nowe Pokolenie jest współorganizatorem wydarzenia po stronie lokalnej w Bytomiu.

  Przez nasz formularz można zgłosić siebie i swoją rodzinę na wyjazd do Krakowa.

  Główny organizator

  FRANKLIN GRAHAM

  Franklin Graham poświęcił swoje życie na dzielenie się Ewangelią Jezusa Chrystusa i zaspokajanie potrzeb cierpiących ludzi na całym świecie. Pełni on funkcję prezesa i dyrektora generalnego Billy Graham Evangelistic Association (BGEA). Jego pierwsze wydarzenie ewangelizacyjne z udziałem tej służby odbyło się w 1989 roku i od tego czasu kontynuuje szerzenie Dobrej Nowiny poprzez setki akcji na całym świecie.

  © Nowe Pokolenie 2024