PARTNER

Dziękujemy za zainteresowanie pozostania partnerem z Nowym Pokoleniem.

Nowe Pokolenie jako organizacja non-profit nie jest w stanie działać bez przychodów pieniężnych od dobrowolnych dawców. Dzięki takim ludziom jak Ty, możemy wykonywać to, do czego powołał nas Bóg i mieć wpływ na zmianę życia młodych ludzi.

Partner deklaruje kwotę comiesięcznych wpłat na działalność stowarzyszenia. Kwotę tą może w każdej chwili zmienić lub zaprzestać wpłacania.

Nowe Pokolenie każdemu Partnerowi przesyła co kwartał Biuletyn Nowego Pokolenia oraz umieszcza na okres partnerstwa jego baner z linkiem na swojej stronie internetowej. Wysokość deklarowanej kwoty nie ma wpływu na długość okresu trwania ekspozycji banera.

Aby zostać naszym Partnerem napisz do nas na biuro@nowepokolenie.org.pl lub po prostu zadeklaruj kwotę poniżej klikając na wybrany przycisk.

Wybierz kwotę comiesięcznej wpłaty.

Przekaż comiesięcznie dar w wysokości 20,00 zł
 
Przekaż comiesięcznie dar w wysokości 50,00 zł
 
Przekaż comiesięcznie dar w wysokości 100,00 zł
 
Przekaż comiesięcznie dar w wysokości 200,00 zł
 
Przekaż comiesięcznie dar w wysokości 500,00 zł
 
Jeśli Twoje kwota ma być inna niż powyższe, prosimy skontaktuj się z naszym biurem biuro@nowepokolenie.org.pl

Jeśli chcesz anulować wcześniej deklarowaną przez Ciebie kwotę przekazu kliknij tutaj

Aby dokonać deklaracji kwoty wystarczy kliknąć na jeden z powyższych przycisków. System w bezpieczny i szybki sposób przeprowadzi Cię przez proces zapłaty, a następnie przekieruje na stronę gdzie będziesz mógł przesłać nam swoje dane i logo do wprowadzenia na tej stronie.

Na własną prośbę Partner może pozostać anonimowy.